S4Tec Silendav keratiinhooldus! 

Salongis kasutamiseks mõeldud juukseid siluv hooldus, mis võimaldab professionaalsel juuksuril ohutult pakkuda kauakestvaid kohese tulemusega ja poole väiksema ajakuluga teenuseid, kui seda on tavapärased keratiinhooldused.

S4 = Siledam Siidisem Sirgem Säravam
S4Tec silendav keratiinihooldus viib juuksed ideaalsesse, kõige kaunimasse seisukorda, kahjustamata juukseid ning kasutamata ohtlikke kemikaale.

S4 loob siledamad, sirgemad, kahuvabad juuksed, taastades juuste loomuliku sära, muutes need tervemaks ja hallatavamaks. S4-l on 3 ravivormi, mis võimaldavad ravi igale juuksetüübile ja kestab kuid.

Erinevalt traditsioonilistest Brasiilia keratiinitüüpidest:

Klient ei pea salongis veetma tunde.  S4 hoolduse läbiviimine võtab minimaalselt aega.

S4Teci abil jäävad juuksed endiselt lokki.  S4 ei võta ära juuste iseloomu ega eemalda lokki täielikult nagu jaapani või leeliselised ja leelisevabad sirgendajad. Juuksed on siledad, pehmed, kahuvabad ja hallatavad, kuid siiski võimelised lokke hoidma.

S4Teci puhul on stiilivalikud piiramatud. Klient saab valida ülisirged juuksed või suured lokid igal ajal ja nii tihti kui soovib. Igapäevane rutiin on lihtsam kui kunagi varem ja föönitamisele kulub poole vähem aega.

S4Teciga pole ooteperioodi.  Klient võib salongist lahkuda ilusate, tervete, hallatavate juustega, millest on alati unistanud. Juukseid võib kuumtöödelda ja klient võib koheselt juukseid pesta, trenni teha, ujuda, klambreid kasutada või hobusesaba kanda. Juuksur saab koheselt peale hoolduse teostamist juukseid värvida ja töödelda vastavalt kliendi soovile.

S4Tec tähendab ilusaid, terve välimusega, tugevaid juukseid mürgiseid kemikaale kasutamata.
S4-l ei sisalda formaldehüüde ega ka koostisosi, mis selle kuumutamisel moodustaksid. S4 on sulfaadivaba, parabeenivaba ja sisaldab keratiini, valke, sertifitseeritud orgaanilist Abaco Neemi õli, aminohappeid, vitamiine ja botaanilisi ekstrakte, mis on välja töötatud S4 suurepäraste tulemuste saavutamiseks. INFINITY ravivorm sisaldab glüoksüülüülkarbotsüsteiini ning Beyond ja Extreme sisaldavad tsüsteamiini HCL (sool). Kõik meie tooted on testitud formaldehüüdivabaks sõltumatute testimislaborite poolt.

Põhiline koostisosa – Abaco Neem
S4 Neemiõli pärineb sertifitseeritud mahefarmist väikesel Great Abaco saarel Bahama loodeosas.

See ainulaadne farm tarnib puhtaimat neemiõli kontsentratsiooni, mis töötab koos teiste S4 botaaniliste ainete, vitamiinide ja toitainetega, et anda siledamad, pehmemad, sirgemad ja paremini käsitletavad juuksed.

Neemi kasutati Ida-Indias Harappa kultuuris 4500 aastat tagasi tervise ja ilu abivahendina ning selle meditsiiniline kasutus ulatub tagasi kõige varasemasse sanskriti keelde. Abaco Neem farmi meeskond on uhke oma toote üle ja kutsub  külastama nende kaunist Great Abaco saart ja farmi. See on kogemus, mida kindlasti naudite ega unusta mitte kunagi.

Ühelgi muul silumisprotseduuri koostises pole ega ole kunagi olnud Abaco Neemiõli.
https://abaconeem.com/

Peamised eelised / eristajad
S4Tec silendav hooldus on erinev seni turul olevatest keratiinhooldustest. See on järgmise põlvkonna silumissüsteem, mis kasutab teaduse uusimaid edusamme koos parimate koostisosadega, et luua toode, mis pakub tulemusi, mida kliendid silendavast keratiinihooldusest ootavad, kuid ohtlike kemikaalideta (nagu formaldehüüd). Kuna toode töötab seestpoolt väljapoole, muutes juuste üldilmet ja -tunnet ning loki kuju, püsivad meie tulemused mitmeid kuid. Erinevalt traditsioonilistest salongi keratiiniprotseduuridest, milles kasutatakse juuste silumiseks formaldehüüdi, saate kohe pärast meie protseduuri juukseid värvida, töödelda, pesta, ujuda, treenida ning kanda klambreid ja hobusesaba.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga