OLAPLEX -mis see on?

OLAPLEX on kombinatsioon süsinikust, hapnikust, lämmastikust ja vesinikust, millel on kaks reageerivat poolt. Need otsad otsivad katkiseid disulfiidsidemeid juukse seest ja ühendavad nad taas kokku.

Kõik juuksed koosnevad tuhandetest disufiidsidemetest. Kui teostatakse ükskõik mis laadi töötlemist, näiteks keemilist nagu keemiline lokk, värvimine, blondeerimine või keemiline sirgendamine, lõhutakse need sidemed ja juuste struktuur nõrgeneb. Nõrgenemist võib põhjustada ka termiline töötlemine nagu näiteks sirgendamine, föönitamine ja lokkide keeramine. Samuti tekivad kahjustused mehhaanilisest töötlemisest nagu tupeerimine ja kammimine. Isegi šampoonid, mis on tugeva leeliselisusega, võivad juukseid nõrgestada.

  1. Olaplexi ei ole võimalik “juustest välja loputada”.
  2. Olaplexi poolt “loodavad sillad” on püsivad kuni katkemiseni.
  3. Olaplex on loodud juuste parandamiseks ja hooldamiseks.
  4. Olaplex ei muuda juukseid purunematuks edasiste kahjustuste eest. Juuste kuivus on hoopis eraldi probleem, mida lahendab ükskõik milline professionaalne niisutust andev toode/hooldus.

Kuidas Olaplexi kasutada saab?

  • Kasutades blondeerijas, aitab ta oluliselt vähendada/leevendada kahjustusi ja võimaldab teostada erinevaid blondeerimistehnikaid kaitstes juukseid töötluse ajal.
  • Kasutades juuksevärvis, muudab ta juuksed tervemaks, tugevamaks ja läikivamaks lisaks disulfiidsidemete taastamisele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil, mis omakorda vähendab poorsust ja pikendab värvi säravat eluiga.
  • Hooldusena aitab ta taastada juukseid kahjustustest, mis on põhjustatud keemilise, mehhaanilise ja termilise töötluse tagajärjel.

Need kõik teenused on võimalik lisada värvimise, lõikamise või eraldi hooldusena Teie juuksuriaega.

Olaplexiga värvimisel lisandub hinnale 10-20€ hoolduse hind on 35-45€ ja sellele kulub 45-60min.

Kõik Pärnasalu Ilusalongi juuksurid kasutavad soovi korral OLAPLEX`i ning koju soovitame osta/tellida:

  • Olaplex No.3 – 32€
  • Olaplex No.4 – 28€
  • Olaplex No.5 – 28€

Postitame vajadusel soovitud kauba, selleks võta ühendust info@parnasalu.ee

Koduhooldus:

NO3 Hair Perfector

Olaplex No. 3 Hair perfector pole lihtsalt palsam, vaid salongitasemel hooldav juuksekreem kodus kasutamiseks, mille koostises leiduvad samad toimeained, mida sisaldavad ka teised Olaplex seeria juuksehooldustooted.

Kasutamine: Kanna väike kogus No3 rätikukuivadesse juustesse. Kammi läbi ja hoia juustes vähemalt 10 minutit (soovitatavalt kauem, toode toimib nii kaua, kuni juus on niiske). Seejärel loputa ja hoolda tavapäraselt šampooni ja palsamiga. Eriti kahjustatud juuste puhul võib No3 kasutada rohkem kui 1 kord nädalas.

NO4 Bond maintenance šampoon

Olaplex Bond Building molekuli sisaldav šampoon, mis taastab ja tugevdab juukseid seespidiselt, aitab säilitada vajalikku niiskuse taset juustes, lisab juustele läiget ning muudab need kergesti käsitletavaks. Sobib kôikidele juuksetüüpidele.

Kasutamine: Pärast Olaplex No.3 koduhoolduse juustest välja loputamist pesta juukseid väikese kogusega Olaplex No.4 šampooniga. Perfektse lõpptulemuse saavutamiseks lõpeta hooldus Olaplex No.5 palsamiga. No.4 on osa Olaplex 3-4-5 juukseid hooldavast ja taastavast süsteemist.

NO5 Bond maintenance palsam

Juukseid sügavuti taastav, parandav ja niisutav palsam. Kõrvaldab juustesse tekkinud kahjustused, vähendab kahusust, silub ning lisab juurde läiget. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Sulfaadivaba, parabeenivaba, gluteenivaba, vegan, ei sisalda pähkli allergeene ja on juuksevärvi kaitsva toimega. 

Kasutamine: Kasutada pärast Olaplex No.4 šampooni. Kanda sõltuvalt juukse pikkusele vajalik kogus palsamit juurtest otsteni. Hoida peas vähemalt 3 minutit ja siis loputada. See on osa Olaplex 3-4-5 juukseid hooldavast ja taastavast süsteemist.

-Pärnasalu Ilusalongi juuksurid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga