Tumedad, tihedad ja kaunilt kaardus ripsmed nädalateks ehk mis see Lash lift on?

lash lift

Lash lift on ripsmete keemilise koolutamise (ingl. k. lash perm) uuenenud, parem versioon. Ripsmete keemilise koolutamise protseduuri tutvustati ilumaailmale juba kahetuhandete aastate alguses.

Lash permi käigus kasutatakse ripsmetel rulle, mille suurus valitakse sõltuvalt ripsme pikkusest ja soovitud tulemusest. Ripsmete keemilise koolutamise protseduuri miinuseks on see, et tihti ei jää rullidega väga korrapärane tulemus ning antud meetodiga ei õnnestu ripsmeid tõsta juure pealt, et neid visuaalselt pikendada.

Lash lifti protseduuri ajal kasutatakse spetsiaalseid silikoone, mis on samuti saadaval eri suuruses ning valitakse vastavalt ripsmekarvade pikkusele ning soovitud kaarduvusastmele. Silikoonidele on lihtne ripsmeid sirgelt paigutada. Karvad fikseeritakse nõrgatoimelise liimi abil ning sellliselt tagatakse ilus ja ühtlane lõpptulemus. Protseduur tõstab ripsmeid juure pealt, tänu millele näivad ripsmed peale protseduuri pikemad  ning rohkem kaardus ning muudavad teie silmad säravaks.
Protseduuri tulemusel püsivad kaunid ja loomulikult kaarjad ripsmed 6-8 nädalat (sõltuvalt ripsmekarvade vahetumisest).

Kasutame Lash Lift protseduuri teostamisel kõige innovatiivsemaid, Eesti brändi Ruthi Belle poolt välja töötatud aineid. Samuti kasutame ka teiste brändide tooteid, vastavalt kliendi ripsmetele.

Lash Lift protseduur on kolme-etapiline (koolutamine, koolutuse fikseerimine ja soovi korral värvimine)
Lash Lift protseduuri võib teha kõikidele ripsmetüüpidele olenemata nende pikkusest ja tugevusest ning protseduuri võib soovi  korral teostada iga 6 nädala tagant.

Lash lifti teostavad kosmeetikud Ester ja Kerli, protseduur kestab 90 minutit ja maksab 25€

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga