Meist

Kasutame enda töös vaid kvaliteetseid professionaalidele suunatud tooteid.

Schwarzkopf Professional, Wella, Kadus, Goldwell, Joico, Depilève, Olaplex, Starry, RefectoCil, Lycon, VictoriaVynn, Renophase jt.

Kosmeetik Ester

Esimene kokkupuude iluvaldkonnaga oli mul aastal 2012, kui otsustasin gümnaasiumis hakata ripsmepikendusi paigaldama ühiselamus padja otsas. Sealt tekkis ka suurem huvi iluteeninduse vastu ning aasta hiljem läbisin ka geellaki koolituse. Peale gümnaasiumi lõppu läksin aga majanduskooli, kus kolme kuu jooksul sain aru, et see pole ikka minu jaoks ning läksin hoopis Eesti Rahvusvahelisse Iluteeninduse erakooli kosmeetiku eriala omandama, mille lõpetasin 2016 ja asusin koheselt tööle kosmeetikuna. 2018 lõime ühiselt ettevõtte Pärnasalu Ilusalong, kus töötan tänaseni kosmeetikuna ning aktiivse juhina. Viimastel aastatel olen juurde õppinud töötamise erinevate hapetega ning osalenud mitmel pediküüri seminaril ja koolitusel. 

Juuksur Kaia 

Lõpetasin Tallinna Tööstushariduskeskuse, juuksuri eriala aastal 2007, peale mida asusin tööle suures ilusalongis, kus noorjuuksurile leidus tööd väga palju. Tänu sellele omandasin tugeva praktikapõhja. Seal töötades tundsin, et olen võimeline enamaks ning kolisin kolmeks aastaks Soome. Teises keskkonnas omandatud erialane töökogemus oli minu jaoks hindamatu ja aitas mõista, et teen õiget asja. Olen läbinud mitmeid koolitusi, lisaks paigaldan keratiin- ja teip-pikendusi ning valdan erinevaid värvitehnikaid. Armastan oma ametit väga ning sellega kaasnevaid igapäevaseid väljakutseid. 2018 asutasime ühiselt Pärnasalu Ilusalongi, kus töötan tänaseni juuksuri ning juhina. Käime salongi juuksuritega aktiivselt erialastel üritustel ja koolitustel, et olla trendidega kursis ja oskusi lihvida. 

Kosmeetik Kerli

Huvi iluteeninduse vastu tekkis sõbrannade peal geellakki katsetades ning kulme kitkudes. Salongis töötamisega alustasin 17-aastaselt. Alguses keskkooli kõrvalt administraatorina ning astudes Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli liikusin edasi kosmeetiku erialale. Peale kooli vahetust, lõpetasin edukalt Eesti Rahvusvahelise Iluteeninduse erakooli ning asusin täiskohaga kosmeetiku ametit pidama. Nüüdseks olen läbinud erinevaid täiendkoolitusi ning kosmeetik olnud 10 aastat ja geellakiga tegelenud 13 aastat.

Juuksur Laura 

Tundsin juba üsna noorena, et sobitun hästi ilumaailma. Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakooli juuksuri eriala, aastal 2016. Tänaseks olen töötanud 3 aastat juuksurina, läbinud lisaks erinevaid koolitusi ja jätkan kindlasti enda koolitamisega, et olla  kursis uute ja põnevate värvi- ja lõikustehnikatega. Armastan kõike oma töö juures ja tunnen, et tegin kindlasti õige valiku eriala valimisega.

Massöör Malle 

Ühel hetkel oma elus tundsin, et minu igapäeva töö ei toida minu hinge piisavalt ja soovin endast midagi enamat inimestele anda. See tunne suunas mind 2013 aastal M.I.Massaažikooli Rootsi klassikalise massaaži kursustele. Olen läbinud samas koolis ka täiendõppe seljamassaažile. Et massaažil oleks ka eriline energia puudutus, olen läbinud REIKI I, II ja III taseme pühitsused.

Juuksur Hela 

Lõpetasin 2016 märts, Eesti Esimese Erakosmeetikakooli. Tööle asusin juba praktikal mis algas 2015 oktoober. Ma pean ennast rõõmsameelseks, sõbralikuks ning heaks suhtlejaks. Kõige rohkem armastan teha just erinevaid põnevaid värvitöid- olgu selleks siis roosa, lilla, must või hoopis triibutamine. Juuksuriamet ei ole minu jaoks lihtsalt töö, see on justkui minu hobi, mida väga armastan. Seetõttu olen alati motiveeritud ning soovin leida kliendile parima lahenduse. 

Juuksur ja ripsmetehnik Marinee (lapsehoolduspuhkusel)

Kosmeetik Annika

Oma kosmeetiku tööd alustasin juba 20 aastat tagasi. Olen lõpetanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli kosmeetiku eriala 2001.aastal.Et oma kliente paremini teenindada ja ennast arendada olen läbinud palju erinevaid täiendkoolitusi. Teen oma tööd suure pühendumusega. Mulle on tähtis klientide rahulolu ja soov tagasi tulla.

Juuksur/Barber Kätlin 

Huvi juuste ning soengute vastu hakkasin tundma juba väga varajases nooruses. Ühe esimese „proovitöö“ lõpuks olin lõiganud Barbie täiesti kiilaks. Kaheksandasse klassi jõudes lõikasin ja värvisin poevärvidega klassiõdede juukseid. 2012 aastal, lasteaeda tööle suundudes, hakkasin tegema erinevaid soenguid ja punutisi peaaegu igapäevaselt. Selle kõige loogiliseks jätkuks saigi juuksuri eriala õppimine Tallinna Tööstushariduskeskuses. Oma töö juures meeldib mulle kõik. Minu eesmärgiks on juuste ilu ja tervise loomine ning hoidmine, et iga klient saaks tunda rõõmu oma juustest.
 

Küünetehnik Liisa

Olen olnud küünetehnik 7 aastat. Teekond ilumaailmas algas, kui olin vanast töökohast kaubanduses väsinud. Soovisin teha midagi loomingulist ning mille lõpptulemist oleks kohe näha. Sõbranna soovitas minna küüsi õppima. Veidikene ebaledes otsustasin siiski minna. Peale esimest koolituspäeva sain aru, et olen õiges kohas.
Hiljem olen osalenud mitmetel täiendkoolitustel. Leian, et täiendkoolitused suudavad hoida fookust heal tööl. 🙂

Kulmu- ja ripsmetehnik Kristin

Tegeledes eelnevalt 15 aastat tipptasemel võistlustantsuga, siis huvi jumestamise vastu oli juba varakult. Peale gümnaasiumit otsustasin minna Meigikunstnike Ühenduse Liitu jumestamist õppima. Lõpetasin 2015 aastal meigikooli ja alustasin koheselt tööd.
Edasi hakkasin võtma lisakoolitusi (lokisoengud, punutised, fullglam kulmuhooldus, lash lift, klassikalised ja volüüm ripsmepikendused).
Järgmisena on plaan juurde õppida kulmude lamineerimist ja volüümripsmete täiendkoolitus.
Ma naudin oma töö tegemist ja teen seda armastusega. Pean väga oluliseks, et kliendid tunneksid end hästi ja rahulolevalt ning saaksid mind 100% usaldada.

Juuksuri praktikant Victoria

Õpin hetkel Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri erialal. Kuna nüüd hakkavad õpingud lõpule jõudma, siis soovisin praktikale tulla just Pärnasalu Ilusalongi. Usun, et saan siin tugeva põhja alla, ning tulevikus hakkan juuksurina ka tööle. Juuksuri eriala hakkas mind huvitama gümnaasiumis, kuna mulle endale meeldib väga juuksuris käia, siis mõtlesin, et tahaksin ka ise proovida teiste juukseid lõigata ning värvida. Ootan juba väga enda praktika aega, et saada paremaks ja kiiremaks juuksuriks. 🙂

Juuksuri praktikant Helena

Alustasin juuksuriõpinguid Tallinna Tööstushariduskeskuses 2022. aastal. Minu huvi iluvaldkonna vastu on olnud juba üsna pikk, mulle on alati meeldinud teistele patse punuda ja teiste juustega tegeleda. Peale gümnaasiumit otsustasin, et see kõik ei peaks piirduma patsidega, vaid võiksin osata ka värvida ja lõigata. Ni said minu juuksuriöpingud alguse. Hetkel on motivatsioon tööd teha väga suur, eriti nüüd kui kooli lõpp nii lähedal on.

❤️